Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Poznaniu | Biblioteka on-line
18561
page,page-id-18561,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,boxed, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,,qode-theme-ver-5.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
 

Biblioteka on-line

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła zmieniła dotychczasowy sposób obsługi czytelników i uruchomiła internetową wersję biblioteki. Dzięki temu możecie sami przeglądać zasoby biblioteczne, korzystając z katalogu OPAC. Macie też możliwość rezerwacji książek drogą internetową. Logując się do systemu, możecie śledzić informacje o tym, jaką książkę ostatnio wypożyczyliście i kiedy powinniście ją oddać, jakie macie zaległości…

Katalog można przeglądać bez logowania, żeby jednak mieć dostęp do swojego konta i np. zarezerwować książkę wybraną w katalogu, należy przyjść do biblioteki szkolnej i podać swój adres e-mailowy, a następnie:

  • przejść do strefy logowania (na stronie katalogu klikacie myszką w ikonę z kluczami – w prawym górnym rogu strony),
  • posługując się opcją „Załóż konto” wpisujecie swój login, tj. adres e-mailowy taki, jaki podaliście w bibliotece i postępujecie zgodnie ze wskazówkami.
Katalog biblioteki MOL NET
Szczegóły logowania